Dostawa:
Wszystkie paczki SO COZY pakujemy jak prezenty więc bez obaw i wątpliwości możesz zrobić komuś niespodziankę. Dodatkowo możemy dołączyć spersonalizowany liścik z kilkoma słowami od Was.

Zamówienia na terenie Polski wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost (przedpłata na konto bankowe 15PLN lub wysyłka pobraniowa 22PLN) Szybkie przelewy za pośrednictwem Przelewy24 będą aktywne od 04.05.2018
Przelew na konto bankowe: ING 14 1050 1315 1000 0092 6116 5691.

Zamówienia zagraniczne wyceniane są indywidualnie kierując zapytanie na mail:
hello@socozy.pl

Zamówienia wysyłamy od 2-5 dni roboczych, ale zazwyczaj wysyłki realizujemy tego samego dnia roboczego.

Zwroty:
Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia.
Aby dokonać zwrotu, wymagamy jest paragon lub dowód zakupu oraz wypełniony formularz zwrotu (otrzymasz go w mailu informującym o zrealizowaniu zamówienia, lub możesz go pobrać tutaj)

Gdy otrzymamy Twój zwrot, poinformujemy Cię o tym mailowo.
Będziemy również informować o zatwierdzeniu lub odrzuceniu twojego zwrotu. Zwracany towar musi być kompletny bez śladów użytkowania, z wszystkimi metkami oraz w oryginalnym opakowaniu.

Jeśli chcesz zwrócić/wymienić swój zakup, napisz do nas maila.
Reklamacje:
W razie składania reklamacji prosimy wysłać do nas e-mail z opisem wady oraz zdjęciem. O uwzględnieniu bądź odrzuceniu reklamacji będziemy informować mailowo. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni. Szczegóły zwrotu pieniędzy lub wymiany na inny produkt ustalane są indywidualnie.